Duvar Rafı Seti

599,95TL -% 28
429,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Raf tabanları FSC® sertifikalı masif kauçuk ahşabından
  • Toz kaplama, beyaz metal çubuklar
  • Dekoratif raf yüzeyi

Duvar Rafı Seti

Sipariş Numarası 398551
Her iki İskandinav dokunuşlu duvar rafı da birlikte veya tek başlarına yerleştirilebilir ve açık, zamansız tasarımı sayesinde çalışma odasında, salonda veya koridorda ve giriş alanında kullanılabilir. Raf tabanları toz kaplamalı metalden beyaz çubuklarla tutturulur ve FSC® sertifikalı masif kauçuk ahşabından üretilir. Böylece evinizde sıcak, doğal ve dekoratif bir detay oluşturur.

Renk

Raf tabanları doğal kauçuk ahşabı rengi Duvar sabitleyici ve parmaklıklar beyaz

Malzeme

Raf tabanları FSC® sertifikalı masif kauçuk ahşabı
Duvar sabitleyici ve parmaklıklar metal, toz kaplama

Ölçüler

G x Y x D büyük yaklaşık 75,5 x 22,5 x 18,5 cm
G x Y x D küçük yaklaşık 50,5 x 22,5 x 18,5 cm

İçerik/Aksesuar

Duvar sabitleyici, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Her biri maks. 10 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde monte edilmiş olarak teslim edilir
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

398551

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.