Duvar Kancası

79,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kıyafetleri, şapkaları, anahtarları veya takıları asmak için
  • Montaj malzemesi dahil
  • 2 adet

Duvar Kancası

Sipariş Numarası 392803
Muhtemelen düzene olan tutkunuzu göstermenin en güzel yoludur: Tazeleyici ananas tasarımlı ikili duvar kancası kıyafetler, şapkalar, anahtarlar veya çekmecede kaybolmayı çok seven kolyeler için mükemmel bir alan sunar. Bunun yanında iki kanca da gerçek altın rengi ile dikkat çekicidir – yanında bulunan montaj malzemeleri ile anında duvara monte edilebilir.

Renk

Altın rengi

Malzeme

%100 alüminyum dökme

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 5,5 x 16,5 x 3 cm

İçerik/Aksesuar

4 adet dübel ve 4 adet vida dahildir

Ağırlık

Yaklaşık 90 g

Taşıma Kuvveti

Her kanca maks. 15 kg
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392803

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.