Dilsiz Uşak

459,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Ayna ve ceket askısı dahil
  • Yerden tasarruf sağlayan ve dekoratif - son derece parlak metalden yapılmıştır
  • Bireysel eğilebilir ayna
  • Mücevher, saat vb. için elbise askıları ve saklama tepsisi dahil

Dilsiz Uşak

Sipariş Numarası 374132

Yerden tasarruf

Son derece cilalı metalden yapılmış sessiz hizmetçi, takı, saat, değişim ve aksesuarlar için klasik bir rafa sahiptir ve çapraz askısı yoktur. Bu, özellikle yerden tasarruf ederek iç mekana sığma avantajına sahiptir - gömlekler, bluzlar ve ceketler elbette askılarındaki palto askılarına asılabilir. Tıpkı çantalar, kemerler & Co.


Mobilya, sadece kıyafetlerin bakımını yapmakla kalmaz, aynı zamanda şekillendirmeye de yardımcı olur: Üst ucunda, gerektiğinde eğilebilen bir ayna bulunur. Ve ihtiyacınız olmadığında, yatak odasında veya giyinme odasında hala iyi görünüyor.

Renk

Gümüş renkli

Malzeme

Metal
Ayna: cam

Boyutlar

Yükseklik yakl. 163,5 cm
Ø ayna yakl. 23 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Montaj malzemesi ve talimatlar dahil

Yükleme kapasitesi

Raf ve kancalar maks. her biri 2 kg

Teknik detaylar

Ayna döndürülebilir, ancak döndürülemez

Diğer notlar

Ürün demonte olarak teslim edilir
1 pakette teslimat
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

374132

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.