Deri Babet

49,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Yüksek kalitede deriden,rahat,yumuşak pedli iç yüzey,kaydırmaz tabanlar

Deri Babet

Sipariş Numarası 325385

Yüksek Giyim Konforu

Bahar ve yaz ayları için mükemmel bir bayan ayakkabısı. Kaydırmaz tabanlar tutunma,yumuşak iç yüzey komfor sağlar. Gerçek deridendir.

Materyal:

Deri Astar100% Polyester Dış taban TPU

Çevreyi korur

Krom kullanılmadan tabaklanan ürünlerin üretiminde toprak ve su kirliliği önlenir. Çevre ve tabakhanelerdeki işçiler için daha iyidir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

325385

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.