Dekoratif Ahşap Sandık, Büyük

199,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Dekore etmek veya şişeleri, baharatları vb. saklamak için
  • Üst üste dizilebilir
  • Son derece uzun ömürlü, sağlam ve kolay temizlenen masif kauçuk ahşabı
  • Dekoratif yelken motifli

Dekoratif Ahşap Sandık, Büyük

Sipariş Numarası 394797
Bu dekoratif ahşap sandık ile denizci stili, nostaljik bir ambiyans sağlanır ve üstelik çok da pratiktir: İçerisinde şişeler, baharatlar, meyveler ve diğer şeyler harika ve şık bir şekilde saklanabilir. Sandıklarımız son derece uzun ömürlü, sağlam ve kolay temizlenen masif kauçuk ahşabından üretilmitşir ve sorunsuz şekilde üst üste dizilebilir. Dekoratif yelken motifi veya bir yazı ile süslenmiştir, evinize gerçek bir pazar ya da deniz aşırı ticaret ruhu getirir.

Renk

Lacivert motifli beyaz

Malzeme

FSC® sertifikalı masif kauçuk ahşabı, beyaz boyalı

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 32 x 15,5 x 22 cm

Ağırlık

Ağırlık yaklaşık 985 g

Uyarılar

Sadece kuru gıdalar için uygundur

Çevreyi korur

Denetlenen, yenilenebilen kaynaklardan gelen ürünler yetiştirme aşamasından itibaren doğayı korur.

İçinde ne olduğunu açıkça söyle

Denetlenen tedarik zinciri sayesinde ürünler ekim aşamasına kadar takip edilebilir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394797

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.