Çorap Seti

54,95TL -% 18
44,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 5 çift
  • Yüksek pamuk yüzdesi ile yumuşak kalite
  • GOTS sertifikalı
  • Rahat bel bandı - kısıtlama yok
  • Ekstra düz burun dikişi

Çorap Seti

Sipariş Numarası 395515
Bu 5 çift çorap her gün için mükemmeldir. Yüksek oranda pamuk içeren yumuşak kaliteleri sayesinde uzun süre rahatlıkla giyilebilirler. Elastan ayrıca çorapların boyutsal olarak sabit olmasını sağlayan ve mükemmel oturmalarını sağlayan yüksek kullanım rahatlığı sağlar. Güçlendirilmiş ayak parmakları ve topuklar da bunu destekler. Hiçbir şeyin sıkışmaması ve sıkışmaması için çorapların rahat bir kemeri ve ekstra düz parmak dikişi vardır - böylece büzülmezler. Çevre de mutlu: Çorap çiftleri GOTS sertifikalı.

Renk

1x siyah noktalı alacalı gri, 1x siyah, 1x gri-beyaz çizgili, 1x alacalı gri, 1x gri noktalı siyah

Malzeme

% 75 pamuk (organik tarımdan),% 23 poliamid,% 2 elastan (LYCRA®)
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama deterjanı
Made with organic materials
Made with organic materials
Certified by CU 809415
mar328
LYCRA® is a trademark of The LYCRA Company.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
mar340
LYCRA® BLACK is a trademark of The LYCRA Company.

Ürün numarası:

395515

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.