Çok Fonksiyonlu Fular, Pembe-Mercan Rengi

49,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yumuşak mikrofleece ve esnek süprem kalitesi - hoş bir şekilde hafiftir
  • Farklı kullanım çeşitleri – klasik boyunluk olarak, rahat bere olarak, ısıtıcı alın bandı veya koruyucu rüzgarlık olarak
  • Başı ve boynu soğuk rüzgardan korur
  • Standart beden

Çok Fonksiyonlu Fular, Pembe-Mercan Rengi

Sipariş Numarası 392379
Böylece çocuklar güzelce korunur
Rüzgardan ve yağmurdan korunmak, hantal ve rahatsız kıyafetler giymek zorunda olmak anlamına gelmez – çocuklar için çok fonksiyonlu fular bunun en iyi kanıtıdır. Yumuşak mikropolar ve Single Jersey kumaş fuların rahat giyilmesini sağlar. Ayrıca koruyucu gerçekten dikkat çekicidir: esnek şekilde boyunluk, rahat bere, sıcak tutan alın banfı veya koruyucu rüzgarlık olarak kullanılabilir. Böylece kız ve erkek çocuklar için çok fonksiyonlu fular başı ve boynu soğuk rüzgara karşı etkili şekilde korur.

Renk

1 tarafı tamamen pembe-mercan rengi baskılı lacivert, 1 tarafı tamamen siyah baskılı lacivert

Malzeme

%96 polyester, %4 elastan
Polar %100 polyester (mikrofiber)

Ölçüler

Toplam uzunluk yaklaşık 70 cm
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Renk açma
Açıcı kullanmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Mikropolar aralarında sıcak tutan hava yastıkları oluşturulan birçok ince liften oluşur. Böylece son derece hafif ve yumuşaktır, dengeli bir vücut iklimi sağlar. Mikropolar kolay yıkanır ve hızlı kurur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

392379

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.