Schließen
Sırt çantası

Çocuk Çanta

Yüksek kaliteli işçiliği ve özel tasarımları ile çocuk sırt çantası modelleri, Tchibo ayrıcalıkları ile sizlerle buluşuyor.

Çocuklarınızın İhtiyaçlarına Göre Tasarlanan Çocuk Çantaları

Çocuklarınızın çantalarında bulunması gereken her şey düşünülerek tasarlanmış çocuk çantaları, çocuklarınızın çantayı taşırken konforlu olmasını öncelik alıyor. Birbirinden güzel model ve desenler ile çocuklarınız çantalarını rahatlıkla ve keyifle taşıyabiliyor.

Çocuk Sırt Çantası Modelleri

Çocuk sırt çantaları ve askılı çantalar en uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Siz de Tchibo çocuk sırt çantası fiyatları ve ücretsiz kargo avantajlarını deneyimleyin, çocuklarınız için aradığınız çantaya en kısa sürede sahip olun.
  • Beyaz Desenli Faber Castell Sırt Çantası
Beyaz Desenli Faber Castell Sırt Çantası
109,95TL
99,95TL
Hızlı Görünüm
  • Pelüş Sırt Çantası, Kutup Ayısı
Taşımak, rahatlamak ve sevmek için

Çocuk sırt çantası alırken dikkat etmeniz gerekenler

Geziye veya yürüyüşe giderken çocuk sırt çantası olabildiğince hafif olmalıdır, omuz ve göğüs kemerinin yardımıyla sırta güvenli şekilde oturur. Günlük hayatta bedene göre karar verilir - en az DIN A4 formatında bir kitap içerisine sığmalıdır, ek olarak yedek kıyafetler, matara ve beslenme kutusu da. Dikkat: Çocuklar için büyük sırt çantaları fazla ağır şeyler yüklemeye özendirir. Anaokulu sırt çantasının ağırlığı vücut ağırlığının yüzde onunu geçmemelidir! Kız çocuk sırt çantası ve erkek çocuk sırt çantası modellerini keşfedin. Çocuklar için sırt çantası modellerini inceliyin. Sırt çantası çocuk için keşfedin.

Önemli: Kalite sırt çantası

Çocuk sırt çantası modelleri genellikle çok talep edilir. Öyleyse, Tchibo'nun standardı olan yüksek kaliteli işçiliğe güvenebilirsiniz. Malzemenin dayanıklı ve su geçirmez olmasına, iyi düşünülmüş bölmeler ile ergonomik şekilli tasarıma, uzunluğu ayarlanabilen askılara ve kolay kullanılabilen kilitleri olmasına dikkat ederiz. Çocuğunuzun iyiliği ve güvenliği odak noktasıdır! Uygun çocuk sırt çantası fiyatları sizleri bekliyor.

Güzel ve pratik, ama güvenli!

Tchibo'da kusursuz işçilik ve çocuk dostu tasarıma güveniriz! Çizgi film kahramanlı cool sırt çantaları, tıpkı sevimli hayvan motifleri veya akla gelen her renkte çanta gibi küçükler için çok popülerdir. Örneğin kabarık pelüşten tatlı kedi kulakları olan hayvan şeklindeki sırt çantaları hem kız hem erkek çocuklar tarafında çok sevilir. Reflektörlü çocuk sırt çantaları alaca karanlıkta ve karanlıkta güvenliği artırır.

Çocuk sırt çantasında ne olmalıdır?

Çocuk sırt çantası dolu halde olabildiğince hafif olmalıdır. Bu nedenle büyük su mataralarından, ağır kitaplardan veya geniş beslenme paketlerinden vazgeçmek gerekir. Sırt çantasında çok fazla oyuncak da olmamalıdır. Nazik bir şekilde çocuğunuza tüm pelüş oyuncaklarını alamayacaklarını anlatın. Diğer taraftan, telefon numarası ile birlikte çocuğun adı ve adresi de sırt çantasında belirtilmelidir - kaybolmaması için ideal olarak sabit şekilde dikilir.

Güvenilir kalite - Tchibo olarak sözümüz

Çocuklarınıza sırt çantasını her gün tereddüt etmeden verebilmeniz ve çocuğunuzun mümkün olduğu kadar uzun süre mutlu olmasını sağlamak için, çocuk sırt çantaları bağımsız kurumlar tarafından sürekli kontrol edilir. Tchibo'nun TCM damgası kanıtlanmış kalitesini garanti eder: İnternet mağazamızdaki seçeneklerimiz sadece Tchibo'nun sahip olduğu zararlı madde içermeyen malzemeler, sofistike tasarımlar ve benzersiz ürünler anlamına geliyor!