Çocuk Okul Çantası

Beslenme kutusu, matara ve kalemler; çocuklar anaokulunda, okulda veya yolda birçok şeye ihtiyaç duyar. Küçüklerin bu kadar eşyayı kolayca yanlarına alarak taşıması pratik olur. Bir çocuk sırt çantasının aynı anda birçok ihtiyaca cevap vermesi gereklidir: Çantaların onların ergonomisine ve vücut ölçülerine uyması gerekir, görünüş olarak çocuklara uygun tasarlanmış olmalı ve epey şeye dayanmalıdır. O halde Tchibo kalitesine güvenebilmeniz harika!
Pelüş Sırt Çantası, Kutup Ayısı
Taşımak, rahatlamak ve sevmek için
69,95TL

Çocuk sırt çantaları alırken şunlara dikkat etmelisiniz

Geziye veya yürüyüşe gidiliyorsa çocuk sırt çantasının mümkün olduğunca hafif olması gereklidir, sırt kayışları ve göğüs kayışları yardımıyla güvenle sırta oturmalıdır. Gündelik hayatta ebat önemlidir; en az A4 formatında bir kitap, yedek kıyafetler, matara ve beslenme kutusunun içine sığması gerekir. Dikkat: Büyük çocuk sırt çantaları, çantayı gereksiz yere aşırı yükleme riskini de beraberinde getirir. Aslında çocuk sırt çantasının ağırlığının, çocuğun ağırlığının yüzde onunu aşmaması gereklidir!

Önemli: Sırt çantasının kaliteli olması gereklidir!

Çocuk sırt çantalarının dayanıklı olması gereklidir. Bu durumda Tchibo’da standart olan iyi işçiliğe güvenebilmeniz önemlidir. Dayanıklı ve su tutmaz malzemelere, iyi düşünülmüş bölmelere sahip ergonomik şekilli bir tasarıma ayrıca uzunluğu ayarlanabilir kayışlara ve kullanımı kolay bağlantı elemanlarına dikkat ediyoruz. Çocuğun rahatlığı ve güvenliği odak noktasındadır!

Güzel ve pratik? Tabii ki!

Tchibo'da kusursuz işçiliğe ve çocuk dostu tasarıma önem veriyoruz! Çizgi kahraman baskılı havalı sırt çantaları çocuklarda revaçtadır aynı şekilde şirin hayvan motifleri veya akla gelen her renkteki neşeli desenler. Hem kızlar ve hem de erkekler tarafından oldukça sevilen örneğin yumuşak şirin pelüş kedi kulaklı, hayvan şeklindeki sırt çantaları. Ayrıca reflektörlü çocuk sırt çantaları, alaca karanlık ve karanlıkta güvenliği de arttırırlar.

Çocuk sırt çantasında neler olmalı?

Çocuk sırt çantası daima mümkün olduğunca hafif doldurulmuş olmalıdır. Bu nedenle büyük mataralar, ağır kitaplar ve geniş beslenme paketlerinden kaçının. Çok fazla oyuncağın da sırt çantasında işi yok. Çocuğunuza, her favori hayvanın her zaman yanında olamayacağını nazikçe vurgulayın. Ancak buna karşılık hiçbir şeyin kaybolmaması için mutlaka çocuğun adı ve adresi ile sizin telefon numaranızın sıkıca dikilmiş olarak sırt çantasında olması gereklidir.

Almaya değer kalite; Tchibo sözümüz

Sırt çantanızı her gün yavrunuza tereddüt etmeden verebilmeniz ve çocuğunuzun olabildiğince uzun süre keyifle kullanabilmesi için çocuk sırt çantalarını bağımsız enstitüler tarafından sürekli kontrol ettiriyoruz. Tchibo’nun TCM mührü size kanıtlanmış garanti sunuyor: Online mağazamızdaki ürün yelpazesi, zararlı maddeler içermeyen materyaller, iyi düşünülmüş tasarımlar ve sadece Tchibo’da bulunan eşsiz ürünler içermektedir!