Schließen
Beslenme kutuları

Çocuk Beslenme Kutuları

Çocuklar için sağlıklı beslenmenin bir alternatifi yiyeceklerin evde hazırlanmasıdır. Evde hazırlanan yiyecekleri okula veya ev dışı aktivitelere güvenli bir şekilde taşıyabilmek için ise beslenme kutuları oldukça kullanışlı bir seçenektir.

Sürdürülebilir ve Dayanaklı

Yıkanıp tekrar kullanılması maliyeti düşüren ve doğayı koruyan bir adım olurken, dayanıklı çocuk beslenme kutuları oldukça hareketli bir yaşama sahip olan çocukların çantasında yiyeceklerin dökülmeden rahatlıkla taşınmasını sağlar. Plastik beslenme kutusu modelleri içerisinde BPA gibi zararlı kimyasallar içermez, çocuklarınızın yiyeceklerini beslenme kutuları içerisinde güvenle muhafaza etmenizi sağlar.

Beslenme kutusu çocuklar için bu yüzden değerlidir

Küçükler için beslenmeye dikkat edilmesi önemlidir: çok fazla şekerden kaçınmak gerekir, bunun yerine sağlıklı mevye ve sebzelere, taze pişmiş yemeklere ve leziz atıştırmalıklara odaklanmak gerekir. Örneğin çocuğunuzun kahvaltısını kendiniz hazırlayın, içinde neler olduğunu bilin. Okul gezilerinde, uzun bir tren yolculuğunda veya uzayan bir yürüyüşte çocuklar için sağlıklı atıştırmalıkların olduğu bir beslenme kutusunu yanınıza almanız mantıklı olur. çocuk beslenme kutusu modellerini keşfedin. Çocuklar için beslenme kutusu modellerini keşfedin.

Çocuklar için beslenme kutuları: uygun ebatı böyle bulursunuz

Kutu, taşıdığınız yiyeceklerin sallanmaması ve okul sıralarına veya çocuk sırt çantalarına iyi uyum sağlaması için olabildiğince küçük olmalıdır. Beslenme kutusu setleri çoğu zaman bölmelere ayrılabilir, bu sayede örneğin tereyağlı ekmek ve elmalar birbirine girmemiş olur. Kutu ister yuvarlak ister köşeli olsun, bu tamamen zevk meselesidir. Çocuğunuz için www.tchibo.com.tr'den beslenme kutusu sipariş edin, BPA içermeyen plastikten kaliteli kutulardan yararlanın.

Metal veya plastik - beslenme kutusu hangi malzemeden olsun?

Plastik son derece sağlamdır, kolay temizlenir ve hafif olması sayesinde çocuklar için çok uygundur. Çocuk dostu, rengarenk tasarımlı olmasına önem veriyorsanız uygun kutuyu burada bulacağınızı garanti ederiz. Paslanmaz çelik beslenme kutuları daha hassastır, ancak daha sürdürülebilir ve uzun ömürlüdür. Genellikle pratik bir yay ile kapatılır. Sadece internet sitesinde çekici baskılara sahip olan, farklı şekillerde bir sürü seçenek de bulabilirsiniz.

Çocukların beslenme kutusunu böyle hazırlayın

Çocuklar için beslenme kutuları ile uyum içinde olan bir su matarası satın almak isterseniz. Kutunun ve mataranın birbirleriyle renk olarak uyumlu olduğu setler son derece güzeldir. Sevgiyle tasarlanmış olan isim etiketleri, çocuğunuzun her zaman eve doğru beslenme kutusuyla dönmesini de sağlar. Renkli baskılı etiketler veya kendinden damgalı bir etiket olması fark etmez - hayal gücünüzü sınırlandırmayın. Önerimiz: Etiketin suya dayanıklı olmasına dikkat edin.

Çocuklar için beslenme kutuları: pratik ve sürdürülebilir!

Tchibo'da sadece kaliteli ürünlere değer vermekle kalmayız, aynı zamanda DOĞA DOSTU projemiz ile farklı ürünler için sürdürülebilir üretimden yararlanırız. Çocuklara yönelik beslenme kutularımız bile sürdürülebilirliğin bir simgesidir - sonuçta tekrar tekrar kullanılabilirler.