Schließen
Aksesuarlar

Çocuk Aksesuar

Havalı ve tarz görünmek isteyen çocuklar için aksesuarlar, küçük afacanların giyim tercihi için olmazsa olmazdır. Yaz mevsiminin sıcağından koruyan şapkalar ve güneş gözlükleri, kış mevsiminde ise bere atkı eldiven kombini çocuk aksesuarları arasında ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.Erkek çocuk aksesuarları genel olarak çocuklarınızın kıyafetlerindeki şıklığı tamamlarken, kız çocuk aksesuarları ise neşeli renkleriyle şirinliklerine şirinlik katıyor. Birbininden enerjik ve canlı çocuk aksesuarları, şimdi Tchibo'nun zengin ürün seçeneği sayesinde sizlerle buluşuyor. Çocuklarınızın tarzını tamamlayacak birbirinden şık parçaları indirim seçenekleriyle hemen satın alabilirsiniz.
  • Beyaz Desenli Faber Castell Sırt Çantası
Beyaz Desenli Faber Castell Sırt Çantası
109,95TL
99,95TL
Hızlı Görünüm
  • Çok Renkli Şapka
Cilt dostu saf pamuklu
36,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
  • Mavi Beyaz Çizgili Şapka
Cilt dostu saf pamuklu
36,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
Suya dayanıklıdır. Kullanımı pratiktir, kolay emilir, yağlı bir tabaka bırakmaz.
  • Mavi Organik Pamuklu Bere
Cilt dostu pamuklu streç kalitesi
47,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
  • Mavi Sarı Atıştırmalık Kabı
Küçük atıştırmalıkları taşımak için ideal, uygun kapaklı
29,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
  • Pembe Organik Pamuklu Bere
Cilt dostu pamuklu streç kalitesi
47,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
  • Pembe Organik Pamuklu Şapka
Cilt dostu, saf organik pamuklu
39,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
  • Lacivert Desenli Şemsiye
Beyazdan renkliye: yağmurda renk değiştirir
  • Tamamı Beyaz Baskılı Lacivert Şapka
Genişliği ayarlanabilir, klips kilitli
39,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
1

Dışarıda da mükemmel donanımlı!

Çocuklar genelde dışarıda hangi eşyaları yanlarına almak istedikleri konusunda çok net fikirlere sahiptir. Beslenme kutusu ve su matarasının yanı sıra pelüş oyuncağına bir yer bulabilsin diye anaokulu, kreş, okul ve eğlence için çocuk dostu sırt çantaları ve çantalar çok talep edilir. Dolgulu ve uzunluğu ayarlanabilen kemerler rahat bir giyim hissi sunar ve çocukların hassas sırtlarını korur.

Her mevsim için aksesuarlar

İlkbahar ve yaz mevsimlerinde sevimli güneş gözlükleri çocukların hassas gözlerini korurken, şapkalar ve kepler güneş ışınlarını engeller. Büyük güneş şapkaları küçükler tarafından sevilir. Tüylü bereler ve sıcak tutan atkılar veya şallar sonbahar ve kış mevsimlerinde vazgeçilmez çocuk aksesuarlarıdır. Yumuşak pamuklu veya polar da küçükler arasında son derece popülerdir. Canlı renkler ve çocuk dostu desenler bereleri ve atkıları severek takmalarını sağlar. Kız çocuk aksesuarları ve erkek çocuk aksesuarlarını keşfedin. Çocuk aksesuar modelleri sizleri bekliyor. Uygun çocuk aksesuar fiyatlarını keşfedin.

Çocuk aksesuarlarını doğru kombine edin

Pratik: Birçok çocuk aksesuarı Tchibo'da set olarak mevcuttur, böylece örneğin bereler ve atkılar birbirleriyle uyumludur veya güneş gözlüklerinin yanında onlara ait olan kılıflar da satın alınabilir. Temelde şu geçerlidir: Çocukların kendi fikirlerini söylemeleri ve onaylarını almak için hangi aksesuarların birbirleriyle kombine edileceği konusunda kendi seçimlerini yapmalarına izin verin. Çocuğunuzun özgüvenini artırmak için ve moda anlamında biraz fazla renkli olurlarsa diye her zaman yumuşak müdahaleler yapabilirsiniz.

Çocuk aksesuarları: erkek ve kız çocuklar için güzel hediyeler!

Doğum günü, Paskalya veya okulun ilk günü - Tchibo'da çocuklar için iyi düşünülmüş ve güzel hediye fikirlerini bulabilirsiniz. Çocuk aksesuarları güzel tasarımın ve pratik işlevselliğin mükemmel bir dengesini oluşturur. Ebeveynler de hediye olarak oyuncak yerine yeni bir boyunluk veya yepyeni bir beslenme kutusu almaktan mutluluk duyarlar!

Çocuk aksesuarları için sözümüz

Tchibo'da sizlere, size ve çocuklarınıza modaya uygun tasarımları ve kaliteli işçiliği ile ilham veren pratik ve trendy çocuk aksesuarları sunarız. Kanıtlanmış ürün kalitemizi, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM damgamız garanti eder. Çocuk aksesuarlarını internetten satın almak isterseniz, "DOĞA DOSTU" damgasına da ayrıca dikkat edin. Bu logoyu taşıyan ürünler organik pamuk gibi sürdürülebilir malzemelerden üretilmiştir.