Çift Taraflı Yelek

109,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Son derece hafif kumaştan
  • Yumuşak dolgulu
  • Her iki tarafı 2 cepli
  • Normal kesim

Çift Taraflı Yelek

Sipariş Numarası 325659
Kapitone yelek hafiftir ve sıcaklık sağlar. Dik yakaya kadar uzanan yumuşak, sıcak tutan dolguludur. Kol kenarı, cepler ve etek özenle işlenmiş biyelidir.

1 yelek, 2 farklı görünüm

Bugün mavi, yarın lacivert; keyfe ve hava durumuna göre. Bu kapitone yelek iki farklı rengi ile değişiklik sağlar. Her iki tarafı ceplidir.

Renk:

1 tarafı lacivert, 1 tarafı mavi

Malzeme:

%100 poliamit
Dolgu %100 polyester

Ölçüler:

Toplam uzunluk yaklaşık 72 cm
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Fermuarı yıkamadan önce kapatınız
Kurutucuda tenis topları ile kurutunuz
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

325659

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.