Çift Kişilik Yatak

899,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Baş ve ayak ucu kısmı çubuklu, dayanıklı yatak konstrüksiyonlu

Çift Kişilik Yatak

Sipariş Numarası 309538

Dayanıklı kalite

Bu çift kişilik yatak 3 kademede ayarlanabilir somyaları sayesinde her yatak odası için idealdir. Yatak konstrüksiyonu dayanıklıdır ve baş ile ayak ucu kısmı çubuklu işlenmiştir.

Aksesuar ve gönderim

Yatakların ayakları zemin koruyuculudur. 2 pakette, yataksız ve somyasız gönderilmektedir. Montaj malzemesi dahildir.

Renk:

Beyaz

Malzeme:

Yatak çerçevesi MDF
Yan parçalar: Melamin kaplama ahşap malzeme plakası

Ölçüler:

G x Y x D 151,5x88,5x208 cm
Yatma alanı yaklaşık 140x200 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309538

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.