Çelik Kol Saati, mat-parlak görünümde

176,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Döner lünetli
  • Fosforlu göstergeli
  • Kayışı isteğe göre kısaltılabilir

Çelik Kol Saati, mat-parlak görünümde

Sipariş Numarası 320941
Mat-parlak görünümlü, kaliteli erkek saati güvenilir bir kuvars mekanizmasına sahiptir. Saat camı çizilmez mineral camdan üretilmiştir. Kuron korumalı, döner lünete, efektli güneş ışıltılı kadrana ve fosforlu gösterge ve saat işaretlerine sahiptir; talepkar bir erkek için mükemmel bir hediye. Çelik kol saati katlamalı kayışla ve kolayca kapanır.

Maksimum su geçirmezlik 5 bar

Saat su sıçramalarına karşı korumalıdır. Buna ek olarak sınırlı bir süre için 5 bar basınca (50 metrelik su basıncı) dayanıklıdır.

Renk:

Kadran mavi
Lünet mavi alüminyum katmanlı

Malzeme:

Gövde ve kayış paslanmaz çelik
Mineral cam

Ölçüler:


Toplam uzunluk yaklaşık 23 cm
Kayış genişliği yaklaşık 20 mm
Gövde çapı yaklaşık 40 mm

Aksesuar:

Kayış kısaltma malzemesi, kullanma kılavuzu ve 371 tipi pil dahil.
Küçük bir kristal doğruluk saplamaktadır. Bir kuvars saatinde kuvarsı titreşime geçirmek için pil enerjisi kullanılır. Bu düzenli titreşimler saati çalıştırır. Bu yüzden kuvars saatlerine daima güven olur: maksimum sapmaları ayda 20 saniyeden azdır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 2 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Ürün numarası:

320941

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.