Çekyat

1.499,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Konforlu oturma yüksekliği
  • Geniş yatak bazalı ve 2 adet sırt yastıklı

Çekyat

Sipariş Numarası 309566

Hızlı dönüşüm

Bu çekyat kolay bir şekilde yatağa dönüşür. Çekilebilir oturma yeri ve katlanabilir sırt desteği sayesinde çok kolaydır. Konforlu oturma yüksekliği sayesinde rahat edeceksiniz ve sabit kol destekleri ile destek alabileceksiniz.

Pratik detaylar

Çekyat yatak bazası ile ekstra yer sunar ve 2 adet sırt yastıklıdır. Kılıfları kolay bir şekilde çıkarılabilir ve 40 °C’de yıkanabilir.

Renk:

Kum rengi

Malzeme:

Kılıflar %91 polyester, %9 poliamit
60.000 sürtünme turu
Ayaklar masif ahşaptan
Ek kısımlar metalden

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 236x83x92 cm
Oturma yüksekliği yaklaşık 45 cm
Oturma derinliği yaklaşık 56 cm
Yatma alanı: 200x140 cm

Ağırlık:

Yaklaşık 80 kg

Aksesuar:

Montaj malzemesi ve talimatı
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309566

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.