Çanta

119,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yaz aylarında, denizcilik tasarımı
  • Organik pamuktan yapılmıştır
  • Ana bölme bir düğme ile kapatılabilir
  • Ek iç cep

Çanta

Sipariş Numarası 395030

Hadi plaja gidelim!

Denize, alışverişe ya da sahile - saf organik pamuktan yapılmış bu yazlık, deniz çantası ile bir sonraki gezi gelebilir. Önde yerleştirilmiş, zıt bir çapa baskısına sahip çizgili görünüm, hemen denizi andırıyor. Büyük ana bölme bir çıtçıtla kapatılabilir ve ek bir iç cep, daha küçük şeyler için alan sunar.

Renk

Turuncu kulplu ve çıpa desenli lacivert ve beyaz çizgili

Malzeme

% 100 pamuk (organik tarımdan)

Boyutlar

G x Y x D yakl. 40 x 44 x 7,5 cm. Her biri yakl. 56 santimetre

Yükleme kapasitesi

Maks. Alan sayısı 8 kg

Kapasite

Yaklaşık. 10 l
Organik pamuk içeren tekstillerimiz de DOĞA DOSTU ve hedefimiz olan %100 sürdürülebilirliğe ulaşmamıza yardımcı oluyor. Şimdiden başarıya ulaşabildik, çünkü 2015 yılında kullanılan pamuğun yaklaşık %76'sı sürdürülebilir kaynaklardan oluşmuştu.

Organik pamuğun çevreye uyumlu üretim şekli, tür çeşitliliğini koruyor ve verimli toprakları muhafaza ediyor, bu da pamuk çiftçilerine fayda sağlıyor. Organik pamuk içeren ürünlerimizi kolayca malzeme bilgilerinden öğrenebilirsiniz: En az %95 organik pamuk içeriyorlarsa, OCS 100 damgası ile ve en az %50 organik pamuk içeriyorlarsa, OCS Blended damgası ile garanti edildiğini görebilirsiniz.
sym437
Made with Organically Grown Cotton Zertifiziert durch CU 809415 Certified by CU 809 415
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

395030

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.