Çamaşır Makinesi Dolabı

1.999,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Ev mobilyası serimizden bir parça
  • Yaygın tüm çamaşır makineleri ve kurutucular için alan sunar
  • Kulpları masif meşe ağacından
  • Almanya'da üretilmiştir.

Çamaşır Makinesi Dolabı

Sipariş Numarası 384793
Ev mobilyası serimizden bir parça olan bu çamaşır makinesi dolabı ile çamaşırla ilgili her şey doğru biçimde saklanabilir. Makine kısmı standart boy tüm çamaşır makineleri veya kurutucular için yeterince alan sağlar.

Görünmeyen saklama alanı
Bu dolapta 2 adet göz ve 3 kademeli olarak yüksekliği ayarlanabilen raflar ile bir adet geniş çekmece bulunur. Çekmecesine bir çok küçük aksesuar yerleştirilebilir. Kapakları klipsli menteşeli olduğundan kolayca monte edilebilir. Kulpları masif meşe ağacındandır.

Açık saklama alanı
Bunların üzerinde bir çalışma alanı bulunur ve burada örneğin çamaşırlar düzleştirilebilir. Toplamda 7 adet açık gözüne temizlik malzemeleri ve yumuşatıcılar gibi nesneler istiflenebilir. Uzun ömürlü mobilya Alman malıdır ve kenarları yıpranmaya ve darbelere dayanıklı plastiktendir. Zemindeki hafif eğim yüksekliği ayarlanabilen ayakları ile dengelenebilir.

Renk

Gövde meşe rengi
Ön kısım beyaz
Kulplar doğal meşe rengi
Ayaklar siyah

Malzeme

Gövde sunta
Kulplar masif meşe ağacı
Ayaklar plastik

Ölçüler

En x Boy x Der. yak.. 103 x 185 x 60 cm

İçerik/Aksesuar

Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Ağırlık

Yak. 70 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 3 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384793

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.