Schließen

Çamaşır Dolabı

1.899,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Ev mobilyası serimizden bir parça
  • Çıkarılabilen çamaşır sepeti yak. 25 l kapasiteli ve büyük bir kapağın arkasında
  • Kulplar, alt iskelet ve ayaklar masif meşe ağacından
  • Almanya'da üretilmiştir.

Çamaşır Dolabı

Sipariş Numarası 384792
Ev mobilyası serimizden bir parça olan bu dolap ile çamaşırlar için harika bir çözüm bulacaksınız: Büyük bir kapağının arkasında 2 adet yaklaşık 25 litre kapasiteli çamaşır sepeti bulunur. Burada renkli ve beyaz çamaşırlar ayrı ayrı istiflenebilir.

Çok kapsamlı saklama alanı
Direkt üzerinde geniş bir çekmece bulunur. Bunun da üzerinde 2 kapaklı ve 2 adet 5 farklı kademede yüksekliği ayarlanabilen raf vardır. Klipsli menteşeleri rahatça monte edilebilir. Uzun ömürlü mobilya Alman malıdır. Alt iskeleti, ayakları ve kulpları masif meşe ağacındandır.

Renk

Gövde beyaz
Alt iskeleti, ayakları ve kulpları doğal meşe rengi

Malzeme

Melamin kaplama ahşap plaka
Kulpları, ayaklar masif meşe ağacı
Çamaşır sepetleri metal, toz kaplamalı

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 80 x 185 x 30 cm
En x Boy x Der. çamaşır sepetleri her biri yak. 32,5 x 60 x 24 cm

İçerik/Aksesuar

2 adet çıkarılabilen çamaşır sepeti, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Ağırlık

Yak. 53 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 2 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384792

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.