Schließen
Cam Saklama Kabı, 3 Adet
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Cam Saklama Kabı, 3 Adet

89,95 TL
  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Servis yapmak, taze tutmak, dondurmak, pişirmek ve ısıtmak için
  • Kapaksız olarak 300°C’ye kadar fırına ve mikrodalgaya uygun
  • Tarif kitapçığı dahil
  • Kapaklarla yer kaplamadan iç içe koyulabilir

Cam Saklama Kabı, 3 Adet

Sipariş numarası: 344908

3’lü cam saklama kabı seti, fırın kabı olarak da kullanılabilir ve size mutfakta çok yardımcı olacak: Kapakla kullanıldığında servis yapmak, taze tutmak, dondurmak, pişirmek ve ısıtmak için idealdir. Kapaksız ise 300°C’ye kadar fırına ve mikrodalgaya uygundur; güvecinizi ve diğer fırın yemeklerini servis de yapabilirsiniz. Fırın kapları kapakları ile birlikte yer kaplamadan iç içe koyulabilir. İlham verici tarif kitapçığı dahildir.

Renk:

Şeffaf
Kapak koyu yeşil, yeşil, mor

Malzeme:

Cam
Kapak plastik

Ölçüler:

Küçük boy kap GxYxD yaklaşık 15x4,5x15 cm
Orta boy kap GxYxD yaklaşık 18x5,5x18 cm
Büyük boy kap GxYxD yaklaşık 21x6,5x21 cm

Dolum kapasitesi:

Küçük boy kap yaklaşık 0,5 l
Orta boy kap yaklaşık 1 l
Büyük boy kap yaklaşık 1,7 l

Uyarılar:

Cam -40 ve +300°C arası ısıya dayanıklı
Kapak plastik, -20 ve +80°C arası ısıya dayanıklı
Lütfen sıcak fırın kaplarını soğuk/ıslak zemine ve içerisine soğuk sıvı koymayınız. Ocakların veya ızgaraların/mangalların üzerinde kullanmayınız. Temizlemek için bulaşık teli veya aşındırıcı maddeler kullanmayınız.

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Kilavuz (PDF, 52 KB)

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

344908

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.