Schließen
Cam Kapaklı Profesyonel Tencere, Orta Boy, 4 l
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Cam Kapaklı Profesyonel Tencere, Orta Boy, 4 l

119,95 TL -25% - 30,00 TL Kazançlı ürün
89,95 TL
 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Dövme, anodize alüminyumdan; son derece sert ve dayanıklı
 • GREBLON®-C3+ yapışmaz kaplamalı

Cam Kapaklı Profesyonel Tencere, Orta Boy, 4 l

Sipariş numarası: 327090

Dövme tencere anodize alüminyumdan üretilmiştir ve bu sayede son derece sert ve dayanıklıdır. Seramik partikül destekli GREBLON®-C3+ yapışmaz katman çizilmez yüzeylidir ve az yağlı, dibi tutmayan kızartmalar için idealdir. Güvenli cam kapağı paslanmaz çelik kenarlıdır ve kaliteli paslanmaz çelik sapı iyi bir tutuş sağlar.

Endüksiyon için de uygun

Tencere tüm ocak tipleri için uygundur; ek ferromıknatıslı taban plakası sayesinde endüksiyon için de uygundur. Kolayca bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Renk:

Tencere koyu gri
Kapak şeffaf

Malzeme:

Anodize alüminyum
Yapışmaz kaplama GREBLON® C3+
Kapak güvenli cam
Saplar paslanmaz çelik

Ölçüler:

Taban çapı 19 cm

Dolum kapasitesi:

Yaklaşık 4 l

Uyarı:

Keskin kenarlı metal materyaller malzemeyi çizebilir bu yüzden ahşap veya plastik ürünler kullanmanızı öneririz

Anodize alüminyum

Alüminyumun anodizasyonu alüminyumun yoğun, sert bir oksitli katman oluşturan bir yüzey işlemesidir. Bu işlemle oluşan oksitli katman yüzeyi kapatır ve güçlendirir, dekoratif bir görünüm sağlar. Yüzey anodizasyon sayesinde çizilmez, leke tutmaz, boyanın atmasını ve metal tadını engeller. Bu anodize alüminyum Tchibo tava ek olarak ürünlerin kalitesini yükselten kaliteli GREBLON® yapışmaz kaplamalıdır. Bir başka dış kaplaması sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilirler.

Ürün bilgisi, endüksiyon

Ocak iç kısmındaki manyetik alanda oluşan enerji tencere ya da tava tabanına ulaşır ve orada ısıya dönüşür. Bir endüksiyon ocak alanı yanlışlıkla açık bırakıldığında yalnızca bir tencere ya da tava tabanı ile temas ettiğinde ısınır.

 • Hızlı ısınma
 • Tam doz ısı; gaz ocağına benzer ancak alevsiz
 • Tüm alana ısı yaymaz. Yalnızca ısınma alanı ile temas eden endüksiyona uygun tencere ısınır
 • Enerji tasarrufu sağlar; kısa pişirme

GREBLON® C3+

Yeni, mükemmel görünümlü, geliştirilmiş GREBLON®-C3+ yapışmaz kaplama sürtünmeye daha çok dayanıklıdır. Ayrıca PFOA ve APEO içermez.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

327090

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.<br/><br/>Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.

Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.