Çalışma Masası

499,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • 6 adet istenilen şekilde ayarlanabilir raflı

Çalışma Masası

Sipariş Numarası 309264

Alan yönetimi

Bu çalışma masası geniş bir çalışma alanı sunmaktadır. Yan kısmı geniş muhafaza alanı sunan bir rafa sahiptir. Alt bölme yaklaşık 7 adet dosya alır, üst bölme ise istenilen şekilde ayarlanabilir 6 adet rafa sahiptir.

Aksesuar ve gönderim

Zemin malzemeleri ve montaj malzemesi ürüne dahildir. Çalışma masası 3 adet pakette gönderilmektedir.

"Made in Germany"

Masa Almanya’da üretilmektedir

Renk:

Beyaz

Malzeme:

Gövde: Melamin kaplama ahşap malzeme plakası

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 150x76x73 cm
Küp G x Y x D yaklaşık 70x72x32 cm
Alt bölme yüksekliği yaklaşık 38 cm
Üst bölme yaklaşık 29 cm
Raflar yaklaşık 10 mm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309264

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.