Büyük Çok Amaçlı Dolap

1.999,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Ev mobilyası koleksiyonumuzdan bir parça
  • Büyük kapağı klipsli menteşeli – kolay montaj
  • Kapağın ardında 4 adet değişken, 5 kademede yüksekliği ayarlanabilen raf ve 1 adet sabit raf
  • Almanya'da üretilmiştir

Büyük Çok Amaçlı Dolap

Sipariş Numarası 384795
Her şey yerli yerinde: Bu büyük çok amaçlı dolap, ev mobilyası koleksiyonumuzdan bir parçadır ve tüm ev temizliği gereçleri ve aksesuarları için yeterince alan sunar.

Büyük saklama alanı
Büyük kapağının ardında görünmez bir saklama alanı bulunur ve burada 4 adet 5 farklı kademede yüksekliği ayarlanabilen raf ve bir adet sabit raf bulunur. Kapak klipsli menteşeleri ile kolayca monte edilebilir ve kulbu ve alt iskeleti masif meşe ağacındandır. Açık kenar kısmında 6 adet yüksekliği ayarlanabilen rafı ile ekstra bir saklama alanı sunar.

Kaliteli işçilik
Uzun ömürlü mobilya Alman malıdır ve kenarları yıpranmaya ve darbelere dayanıklı plastiktendir. Yüksekliği ayarlanabilen ayakları ile zemindeki eğrilikleri bertaraf edebilir.

Renk

Gövde beyaz ve doğal meşe rengi
Ayaklar ve kulp doğal meşe rengi

Malzeme

Gövde sunta
Ayaklar ve kulp masif meşe ahşabı

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 65 x 185 x 50 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Ağırlık

Yak. 66 kg

Taşıma Kuvveti

İç raflar her biri maks. 10 kg, dış raflar her biri maks. 8 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 3 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384795

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.