Bitki Alanlı Yüksek Dolap

1.999,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Sürdürülebilir »go green« mobilya serimizin bir parçası
  • Dış mekan saksılarındaki gibi bitki yetiştirmek için özel alan
  • Bitki alanı çok fonksiyonel
  • İdeal nem ayarı için çift kutulu bitki parçası

Bitki Alanlı Yüksek Dolap

Sipariş Numarası 369845
İç mekan bitkileri mobilyanın içinde büyüyünce çok özel bir hal alır – sürdürülebilir "go green" mobilya serimizdeki bu yüksek dolapta olduğu gibi. Sürdürülebilir, Avrupa ormancılığına uygun ahşaplar kullanılmıştır.

Entegre bitki alanı Plaka, içerisinde çiçeklerin, yeşilliklerin ve diğer bitkilerin balkon saksılarında olduğu gibi yetişmesini ve büyümesini sağlayan entegre bir bitki bölmesine sahiptir. Çift kutulu bitki parçası ideal bir nem ayarı sağlar. Bölme aksesuarlar veya gazeteler için de kullanılabilir – ya da yanında bulunan kapak ile tamamen kapatılabilir.

Birçok saklama alanı Ayrıca bu yüksek dolap „Almanya'da üretilmiştir“ ve doğal olarak klasik bir dolap gibi dört çekmecesinde ve tutacaksız, basılarak açılan kapağının arkasında geniş saklama alanı sunar.

Renk

Gövde ve bitki kutusu beyaz
Dekoratif çizgiler doğal meşe rengi

Malzeme

Gövde melamin reçine kaplı ahşap panel
Bitki kutusu polietilen (PE)
Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar polipropilen (PP)

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 115 x 110 x 40 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Çekmecelerin her biri maks. 8 kg
Baş plakası sol maks. 5 kg
Baş palkası sağ maks. 10 kg
Bitki kutusu maks. 5 kg
Raf tabanları maks. 10 kg
Alt taban sağ maks. 20 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 2 paket halinde demonte olarak teslim edilecektir
Hayır, iklimimiz için sağlam ormanlara ihtiyacımız vardır, hayvanlar ve insanlar için de önemli bir koruma alanı oluşturur. Onları korumak için daha sürdürülebilir ormancılık yöntemleri önemlidir. Bu şekilde ormanların biyolojik çeşitliliği, verimliliği, yenileme kapasitesi ve canlılığı uzun vadede korunmaktadır. Şimdiden ahşaplarımıızn ve kağıtlarımızın %56'sı sorumluluk bilinciyle yapılan ormancılıktan elde edilmektedir. Ancak bu bizim için yeterli değildir. Daha fazla bilgi için: tchibo.de/nachhaltigkeit

Ürün numarası:

369845

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.