Schließen

Bitki Alanlı Kanepe Sehpası

599,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Bu ürün "go green" sürdürülebilir mobilya serisinin bir parçasıdır
  • Dış mekan saksılarındaki gibi bitkiler için özel alan
  • İdeal nem ayarı için çift kutulu bitki parçası
  • Bitki alanı çok fonksiyonlu

Bitki Alanlı Kanepe Sehpası

Sipariş Numarası 375172
Bir salon mobilyasını bitkilerle dekore etmek yeni bir şey değildir, ama "go green" sürdürülebilir mobilya serimizdeki kanepe sehpasında olduğu gibi, mobilyanın içerisinde yetişmesi ve büyümesi nasıl olur? Sürdürülebilir, Avrupa ormancılığına uygun olan ahşaplar kullanılmıştır.

Entegre bitki alanı Plaka, içerisinde çiçeklerin, yeşilliklerin ve diğer bitkilerin balkon saksılarında olduğu gibi yetişmesini ve büyümesini sağlayan entegre bir bitki bölmesine sahiptir. Çift kutulu bitki parçası ideal bir nem ayarı sağlar. Bölme aksesuarlar veya gazeteler için de kullanılabilir – ya da yanında bulunan kapak ile tamamen kapatılabilir.

Birçok saklama alanı Ayrıca bu sehpa, bir kanepe sehpasından bekleneceği üzere „Almanya'da üretilmiştir“: raf alanının üzerinde ve açık bölmenin altında alan sunar – ve son derece iyi görünür.

Renk

Gövde ve bitki kutusu beyaz Dekoratif çizgiler doğal meşe rengi

Malzeme

Gövde melamin reçine kaplı ahşap panel
Bitki kutusu polietilen (PE)
Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar polipropilen (PP)

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 80 x 38 x 60 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucular, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Baş plakası maks. 10 kg
Bitki kutusu maks. 5 kg
Alt taban maks. 25 kg
Raf tabanı maks. 2 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilecektir
Hayır, iklimimiz için sağlam ormanlara ihtiyacımız vardır, hayvanlar ve insanlar için de önemli bir koruma alanı oluşturur. Onları korumak için daha sürdürülebilir ormancılık yöntemleri önemlidir. Bu şekilde ormanların biyolojik çeşitliliği, verimliliği, yenileme kapasitesi ve canlılığı uzun vadede korunmaktadır. Şimdiden ahşaplarımıızn ve kağıtlarımızın %56'sı sorumluluk bilinciyle yapılan ormancılıktan elde edilmektedir. Ancak bu bizim için yeterli değildir. Daha fazla bilgi için: tchibo.de/nachhaltigkeit

Ürün numarası:

375172

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.