Beyzbol Takımı

149,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kaymaz kumaş kaplamalı yumuşak sopa ve top
  • Tuzlu Suya Dayanıklı

Beyzbol Takımı

Sipariş Numarası 391723
Sahilde, parkta piknikte veya kendi bahçenizde: beyzbol veya softbol her zaman eğlencelidir. ABD'den gelen klasik, el-göz koordinasyonunu ve tabii ki tepki vermeyi de eğitiyor. Bu varyantta oyun, özellikle deniz gezisi için de uygundur. Set, yumuşak bir sopa ve kaymaz kumaş kaplı bir toptan oluşur, her iki parça da elbette su geçirmezdir.

Renk

Çizgili mavi ve kırmızı

Malzeme

Raket Polivinil klorür, polietilen, polyester ve stiren bütadien kauçuk
Top polietilen, polyester ve stiren bütadien kauçuk

Boyutlar

Raket uzunluğu yaklaşık 58 cm, Ø yaklaşık 8 cm
Ø top yaklaşık 8 cm

İçerik / Aksesuarlar

Raket ve top dahil

Kullanım için talimatlar

Tuzlu suya dayanıklı
sym69a
Dikkat! 36 ayın altındaki çocuklar için uygun değildir. Boğulma tehlikesi!
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391723

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.