Beyaz Üniversal Dolap

499,95TL -% 20
399,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • 2 ön kapaklı ve 1 yan kapaklı
  • Sağ ön kapının arkası 5 adet raflı
  • Sol kısmın ve sol kapının arkası 2’şer adet kancalı
  • Gövdesi soldan ya da sağdan açılacak şekilde monte edilebilir
  • MADE IN GERMANY

Beyaz Üniversal Dolap

Sipariş Numarası 309233
Kıyafet dolabı, portmanto ya da çamaşır odasında pratik saklama alanı olarak her yerde kullanılabilir. Bu üniversal dolap, 2 adet ön kapak ve 1 adet yan kapak ile geniş yer sunar. Yan kapağı, örneğin büyük çamaşır askısı için kullanılabilir. Sağ ön kapağının arkasındaki 5 adet raf ve sol kısım ile sol kapağının arkasındaki 2’şer adet kanca daha fazla olanak sağlar. Gövdesi soldan ya da sağdan açılacak şekilde monte edilebilir. Yan kapağı entegre baskı noktalıdır.

„Made in Germany“

Dolap Almanya’da üretilmektedir.

Renk:

Beyaz
Kulplar ve ayaklar mat gümüş

Malzeme:

Gövde: Melamin kaplama ahşap malzeme plakası
Kulplar ve ayaklar: Plastik
Kanca: Nikel kaplama metal

Renk:

Beyaz
Tutacaklar ve ayaklar mat gümüş rengi

Malzeme:

Gövde melamin kaplama ahşap panel
Tutacaklar ve ayaklar plastik
Kancalar nikel kaplama metal

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 68x175x52 cm

Aksesuar:

Montaj malzemesi

Uyarı:

2 paket halinde teslim edilir

Uyarı

2 pakette gönderilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309233

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.