Schließen

Beyaz TV Ünitesi

1.499,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • En sevilen İskandinav mobilya koleksiyonumuzdan bir parça
  • Ön kısmı Net, kuzeyli tasarım
  • Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacı
  • MADE IN GERMANY

Beyaz TV Ünitesi

Sipariş Numarası 384565
En sevilen İskandinav mobilya koleksiyonumuzdan bu TV ünitesi ile ev eğlence sistemi kendine bir yuva bulacak.

Net tasarım
Net ve kuzeyli tasarımı ile oturma odasında sıcak hava yaratır ve açık ve kapaklı gözleri ile oyun konsolları, DVD veya Blu-ray oynatıcı için alan sunar. Her iki gözde de kablo delikleri vardır. Sağında ve solunda iki kapağın arkasında yüksekliği ayarlanabilen raflar bulunur. Buralarda DVD'ler, kumandalar ve diğer eşyalar için yeterince alan bulunur. Her iki kapağın da menteşeleri rahatça monte edilebilir, kapaklar baskılı düğmeler ile rahatça açılıp kapanabilir.

Yüksek kaliteli işçilik 
Uzun ömürlü mobilya Alman malıdır ve yüksek kaliteli işçiliği ile etkiler. Alt iskeleti ve ayakları masif kayın ağacındandır ve kenarları plastikten olup yıpranmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Renk

Gövde, ön kısım ve alt iskelet mat beyaz

Malzeme

Gövde melamin kaplama ahşap plaka
Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacı

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 150 x 50 x 45 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucu keçe, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Plaka maks. 50 kg
Kapak maks. 3 kg
Orta zemin maks. 10 kg
Alt zemin maks. 10 kg
Kapının arkasındaki zemin maks. 8 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 2 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384565

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.