Baskılı Jarse Pantolon

149,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Hoş yumuşaklıkta, akıcı viskoz streç kalitesi
  • 3/4 uzunlukta
  • Her yerde yazlık baskı ile
  • Kakma kıvrımlı geniş, elastik bel bandı
  • Dekoratif püsküllü ve parlak gümüş iplikli kurdele

Baskılı Jarse Pantolon

Sipariş Numarası 373629
Muhtemelen mükemmel yaz görünümü hakkında sonsuza kadar felsefe yapabilirsiniz. Kesin olan bir şey var: rahat olmalı. Hoş bir şekilde yumuşak, akıcı viskoz streç kalitede bu baskılı jarse pantolonlar gibi.

Rahat yaz kombinleri için

İşlemeli kıvrımlara sahip geniş, elastik bel bandı özel bir rahatlık sunar ve bir kravat kayışı ile genişliği ayarlanabilir. Ek olarak, dekoratif püsküllü ve parlak gümüş iplikli kurdele, yazlık çepeçevre baskıyı mükemmel şekilde tamamlayan modaya uygun bir vurgu oluşturuyor.

Rahat bir uyum ile

Üç çeyrek pantolon, özellikle rahat bir uyum sağlayan ayak bileklerine bağlı manşetlere sahiptir. İki yan cebi vardır. Ayrıca elastan, yazlık pantolonlara şeklini korumasını ve mükemmel bir uyum sağlar.

Kalıp

Gevşek kalıp

Renk

Koyu mavi ve beyaz desen

Malzeme

%95 viskoz (Lenzing'den), %5 elastan

Boyutlar

İç bacak uzunluğu yakl. 57 cm
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Ters yüz şekilde yıkayınız ve ütüleyiniz

Çevreyi korur

Katı çevre kriterlerine göre üretilen ürünler sadece doğa için değil, insanlar için de iyidir.

SU TASARRUFU YAPAR

Biyolojik olarak parçalanabilen fiberlerin üretiminde daha az su tüketilir. Bu, sadece vicdanızmı için değil, en önemlisi çevre için de iyidir.

Sürdürülebilir üretir

Ürünlerin imalatında kapalı döngüler sayesinde kimyasallar üretimde sorumlu şekilde tekrar kullanılır ve bu da tabii ki doğaya iyi gelir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

373629

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.