Barista Caffè Crema – 1kg Ganze Bohne

110,00TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Sürdürülebilir tarım yöntemleri ve tamburlu kavurma ile elde edilen profesyonel kahve keyfi.Yumuşak içimli

Barista Caffè Crema – 1kg Ganze Bohne

Sipariş Numarası 481594
Tchibo Barista Espresso ile sizlere profesyonel kahve keyfi sunarız. Bunun için kahve uzmanlarımız, 100 senelik bir geçmişe sahip geleneksel tamburlu kavurma yöntemini kullanırlar.
Bu yöntemle kahve çekirdekleri daha uzun sürede kavrularak aromalarını ve karakterlerini tamamen ortaya çıkarırlar. Böylece eşsiz kalitede bir kahve lezzeti elde edilir.
Adil ticareti savunduğumuz için Fairtrade kuruluşu ile beraber çalışan küçük çiftliklerden kahvemizi elde ederiz. Tchibo, bu çiftçilerin sorumluluğunu alarak onların daha iyi yaşam ve çalışma koşullarına sahip olmalarına katkıda bulunur.
İçindekiler: 1 kg
Kavrulmuş kahve
Kuru ve serin bir ortamda hazırlanmıştır.
Barista Espresso çekirdek kahve olarak tam ve yarı otomatik makinelerde kullanmak için idealdir.
Yumuşak içimli eşsiz Barista Caffè Crema kahvesinin tadını çıkarın.

Saklama Talimatları

Serin ve kuru bir yerde saklayın.
Yenilenen Tchibo Aroma paketi sayesinde kahveleriniz uzun süre korunur ve ilk günkü kadar taze kalır.

Hazırlanışı

Fincan başına ortalama kahve miktarı 7-9g.

Ürün numarası:

481594

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.