Schließen

Banyo Matı, Florida Yeşili, yaklaşık 75x45 cm

59,95TL -% 16
49,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Viskoelastik sünger: Rahat bir his için vücut ağırlığı ile ideal uyum sağlar
  • Üst kısım mikrofiber: Son derece yumuşak ve emici
  • Alt kısım kaydırmaz kaplamalı
  • Yerden ısıtmalı zeminler için de uygun
  • Harici ve yetkin enstitüler tarafında zararlı maddelere karşı test edilmiştir

Banyo Matı, Florida Yeşili, yaklaşık 75x45 cm

Sipariş Numarası 339948
Florida yeşili banyo matı viskoelastik süngerden üretilmiştir, vücut ağırlığı ile uyum sağlar ve hoş bir rahatlık hissi verir. Yaklaşık 75x45 cm'dir.

Renk:

Florida yeşili

Malzeme:

Üst kısım %100 polyester
Sünger poliüretan
Alt kısım stiren bütadiyen kauçuğu

Ölçüler:

Yaklaşık 75x45 cm
Viskoelastik Memory-Foam güç uygulandıktan hemen sonra hızlıca ilk formuna geri döner. İyi bir yumuşatma özelliğine sahiptir ve hoş bir şekilde hafiftir. Bir diğer avantajı da uyarlanabilir soğurma davranışlarıdır: Kuvvetin hareket hızına bağlı olarak daha az ya da daha çok sıkıştırılır.
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Ayrı yıkayınız
Yıkadıktan sonra çekerek formunu düzeltiniz
Yumuşatıcı kullanmayınız
Viskoelastik Memory-Foam kuvvet uygulandıktan sonra hızla orijinal şekline geri döner. İyi sönümleme özelliğine sahiptir ve ayrıca memnun edici şekilde hafiftir. Bir diğer avantajı uyarlanabilir sönümleme tutumudur: Uygulanan kuvvetin hızına bağlı olarak daha çok ya da az sıkıştırılır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

339948

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.