Banyo Dolabı

436,95TL -% 31
299,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Kapaklar soldan ya da sağdan açılabilir
  • 1 adet açık bölmeli
  • Yüksekliği ayarlanabilir güvenlik cam raflı

Banyo Dolabı

Sipariş Numarası 309176
Güvenli camdan üretilmiş kaliteli, renkli parlak ön kısımlı banyo mobilyası çok yönlü bir üründür. Kapağı soldan ya da sağdan açılabilir; her nasıl size uygunsa. 1 adet açık bölme ve güvenlik camından üretilmiş yüksekliği ayarlanabilir raflar sayesinde geniş muhafaza alanı sunar.

Renk:

Beyaz
Önü beyaz parlak güvenlik camlı
Kulplar ve ayaklar krom rengi

Malzeme:

Güvde melamin kaplama ahşap malzeme plakası
Kulplar ve ayaklar: plastik

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 44x173x35 cm

Aksesuar:

Montaj malzemesi ve talimatı
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309176

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.