Schließen

Bank

699,95TL -% 7
649,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Masif kayın ağacından bacaklar, koyu cilalı
  • İçten gerilmiş kayışlar ve yüksek kaliteli döşeme sayesinde yüksek oturma konforu
  • Yüksek kaliteli, dayanıklı kılıf - en az 80.000 sürtünmeye dayanır
  • Yüksek yük kapasitesi için masif kayın ağacından çerçeve ve ayaklar
  • Koltuk yüksekliği yakl. 47 santimetre

Bank

Sipariş Numarası 364782
Bu yastıklı bank, çok fazla ihtiyaç duymadan alan sunar. Bir karşılama koltuğu olarak, vestiyer ile koridorda veya giyinme odasında özellikle iyi gider.

Yüksek oturma konforu

Bank, koyu vernik sayesinde yüksek esneklik ve özellikle zarif bir görünüm sağlayan masif kayın ağacından yapılmış bir çerçeve ve ayaklara sahiptir. Bank, konforlu bir oturma yüksekliğine sahiptir ve yüksek kaliteli döşeme ve dayanıklı kaplama ile birlikte iç, gerilmiş kayışlar, ona yüksek bir oturma konforu sağlar.

Renk

Bacaklar koyu kahverengi
Mavi-gri-beyaz desenli koltuk

Malzeme

Masif kayın ağacından ayaklar ve çerçeve
% 100 polyester kaplama
Zemin koruyucu keçe

Boyutlar

G x Y x D yakl. 105,5 x 47 x 39,5 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Zemin koruyucuları, montaj malzemeleri ve talimatlar dahil
Yükleme kapasitesi
Maks. Alan sayısı 130 kilo

Diğer notlar

1 pakette teslimat
Ürün demonte olarak teslim edilir
Döşeme mobilyalarımız için çok dayanıklı kumaş kılıflarımız bulunur, en az 20.000 defa aşınma döngüsüne dayanıklıdırlar. Aşınma döngüsü bir kumaşın aşınma direncini verir: ne kadar yüksekse o kadar iyi. 15.000 standart ev kullanımına karşılık geliyor; 20.000 ise açık hava için bulunuyor.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

364782

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.