Schließen

Balenli Sütyen »Spacer«, Buz Mavisi

41,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Son derece hafif ve hava geçiren, spacer malzemeli kuplu
  • Oldukça yumuşak ve cilt dostu SoftSeal® kopça sayesinde çok rahat

Balenli Sütyen »Spacer«, Buz Mavisi

Sipariş Numarası 327070
Buz mavisi renkli, spacer malzemeli son derece hafif ve hava geçiren kupları neredeyse hissedilmez. Balenleri iyi bir tutuş sağlar ve elastan sayesinde şeklini korur.

Renk:

Buz mavisi

Malzeme:

Spacer %90 polyester, %10 elastan
Fileli kısım %82 poliamit, %18 elastan
Spacer malzemesi sandviç yapılı bir mesafe kumaşıdır. Bunun için 2 adet dış kumaş ipliklerle 3 boyutlu bir görünüm kazandırarak birbirine mesafeli olarak dikilmektedir. Orta kısmın sıcaklık dengeleyici bir fonksiyonu vardır. Açık yapısı sayesinde nem hızlı bir şekilde dışarıya iletilir ve optimum hava sirkülasyonu sağlanır. Bu yapı son derece hafiftir ve göğüsleri büyütmeden doğal yuvarlak bir şekil verir.
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Çamaşır torbası kullanınız
mar328
LYCRA® is a trademark of The LYCRA Company.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

327070

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.