Aynalı Havlu Rafı Merdiveni

899,95TL -% 30
629,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Güvenlik camından yapılmış dikdörtgen ayna
  • Yüksek kaliteli, dayanıklı toz kaplamalı çelik çerçeve
  • Telkari çelik payandalardan yapılmış 1 raflı 1 pratik saklama bölmesi
  • 2 adet cilalı masif dişbudak ağacından asma çubuğu

Aynalı Havlu Rafı Merdiveni

Sipariş Numarası 394233
Bu özel havlu rafı merdiveni, tablolar için bir şövaleyi andırıyor ve her banyoya bir stüdyo hissi veriyor. Üstünde güvenlik camından yapılmış büyük, dikdörtgen bir ayna vardır, altında ise losyonlar, kozmetikler ve benzerleri için ideal olan telkari çelik payandalardan yapılmış bir tabana sahip bir saklama bölmesi vardır.

Modern dizayn

Yüksek kaliteli, dayanıklı toz kaplamalı zarif siyah çelik çerçeve, banyo mobilyalarına görsel bir hafiflik verir, bu da daha küçük banyolarda da kullanılabileceği anlamına gelir - tüm hafifliği ile raf elbette sabit bir şekilde duvara sabitlenebilir. duvar. Havlular, cilalı masif dişbudak ağacından yapılmış iki direğe asılarak kurutulabilir - aynı zamanda doğal ahşap tonlarıyla sıcak bir vurgu oluştururlar.

Renk

Mat siyah çerçeve
Doğal dişbudak renginde havluluk

Malzeme

Çelikten yapılmış çerçeve, toz boyalı
Havlu askıları, masif dişbudak, lake
Zemin koruyucu %100 silikon
Ayna camı

Boyutlar

G x Y x D yakl. 35x188x30 cm
Raf yakl. 33 x 13,5 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Zemin koruyucular, montaj malzemeleri ve talimatlar dahil

Yükleme kapasitesi

Raf maks. 2 kg
Havlu rayları maks. her biri 2 kg

Diğer notlar

Ürün demonte olarak teslim edilir
1 pakette teslimat
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394233

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.