Schließen

Ayaklı Raf

549,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Cam banyo serimizin bir parçası
  • Çeşitli banyo aksesuarlarının açıkça düzenlenmiş saklanması için çapraz bağlantıya sahip 1 açık bölme, kapılı 1 bölme
  • Dahil. Havlu askısı
  • 2'si kilitlenebilir 4 tekerlek - banyoda hızlı ve kolay hareket
  • Yüksek kaliteli güvenlik camından yapılmış 6 yönlü yüksekliği ayarlanabilir raf

Ayaklı Raf

Sipariş Numarası 375219

Kırılmaz güvenlik camından yapılmış kapı ve taban

Banyo için özellikle esnek saklama alanı çözümü: Cam banyo serimizdeki bu yan araba ile bakım ürünleri, havlular ve benzerleri her zaman elinizin altında. Arabanın altı farklı yüksekliğe ayarlanabilen bir rafı, yüksek kaliteli güvenlik camından yapılmış bir kapısı ve her iki tarafa da monte edilebilen kullanışlı bir havlu askısı vardır. İkisi kilitlenebilen ve banyoda küçük dolabın hızlı ve kolay hareket etmesini sağlayan dört tekerlek üzerinde durmaktadır.

Almanya'da üretilen mobilya kalitesi

Örneğin kozmetikler veya saç bakım ürünleri, açık bölmede bir çarpı işareti ile net bir şekilde saklanabilir. Havlu gibi yumuşak sönümlemesi sayesinde neredeyse hiç ses çıkarmadan kapanan kapının arkasında, saç kurutma makinesi ve deterjan istiflenebilir. Darbeye dayanıklı, dayanıklı plastik kenarlar, mobilya parçasını özellikle dayanıklı kılar ve krom görünümlü kulplar, ayaklar ve menteşe kapakları, yardımcının modern görünümünü tamamlar.

Renk

Gövde, tekerlekler ve ön beyaz
Krom renkli kulplar, ayaklar, korkuluk ve menteşe kapakları

Malzeme

Melamin reçine kaplı ahşap esaslı panelden yapılmış gövde
Sertleştirilmiş güvenlik camından (ESG) yapılmış kapı ve raf
Plastik sap ve makaralar
Metal ayaklar ve korkuluk

Boyutlar

G x Y x D yakl. 30 x 68 x 32 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Montaj malzemesi ve talimatlar dahil

Yükleme kapasitesi

Çapraz çubuk maks. 2 kg
Raf maks. 5 kg
Alt kat maks. 10 kg

Diğer notlar

Ürün demonte olarak teslim edilir
1 pakette teslimat
Hayır, iklimimiz için sağlam ormanlara ihtiyacımız vardır, hayvanlar ve insanlar için de önemli bir koruma alanı oluşturur. Onları korumak için daha sürdürülebilir ormancılık yöntemleri önemlidir. Bu şekilde ormanların biyolojik çeşitliliği, verimliliği, yenileme kapasitesi ve canlılığı uzun vadede korunmaktadır. Şimdiden ahşaplarımıızn ve kağıtlarımızın %56'sı sorumluluk bilinciyle yapılan ormancılıktan elde edilmektedir. Ancak bu bizim için yeterli değildir. Daha fazla bilgi için: tchibo.de/nachhaltigkeit
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

375219

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.