Ayakkabılıklı Hol Seti

849,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Çeşitli düzenleme imkanları
  • 1 ayakkabılık, 2 duvar paneli ve 1 dikdörtgen ayna
  • Montlar ya da çantalar için askı imkanları
  • Konforlu şekilde basılarak açılan bölmeler

Ayakkabılıklı Hol Seti

Sipariş Numarası 600356
Dört parçalı mobilya seti, mekansal koşullara bağlı olarak, holde veya giyinme odasında çeşitli düzenleme imkanları sağlar. Konforlu şekilde basılarak açılan düşer kapaklı bir ayakkabı dolabından, dikdörtgen bir aynadan ve iki panelden oluşur. Üzerinde montları, paltoları, çantaları ya da aksesuarları asmak için üçer adet kıyafet kancası bulunur. Saklama alanı mobilyası klasik beyaz renktedir, antrasit ve meşe dekorunun modern bir kombinasyonu da mevcuttur.

Renk

Ayakkabı dolabı ve duvar paneli beyaz

Malzeme

Melamin reçine kaplamalı ahşap plaka Ayna cam Kancalar metal Zemin koruyucu keçe

Ölçüler

G x Y x D ayakkabı dolabı yaklaşık 44 x 96 x 25 cm
G x Y x D ayna yaklaşık 37 x 65 x 2 cm
B x H x T panellerin her biri yaklaşık 8 x 80 x 1,5 cm

İçerik/Aksesuar

Duvar sabitlemesi, zemin koruyucular, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Ayakkabı dolabının üst zemini maks. 5 kg
Çekmece maks. 3 kg
Parçaların her biri maks. 4 kg
Gardırap kancalarının her biri maks. 2 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

600356

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.