Schließen

Ayakkabı Bölmeli Gardırop

999,95TL -% 32
679,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 3 büyük ızgara raflı duvar gardırobu
  • Montlar, paltolar, çantalar vb. için 9 adet kıyafet askılı
  • Birçok saklama alanlı 3 büyük ızgara raf
  • Ayakkabılar için ideal alt ızgara raf

Ayakkabı Bölmeli Gardırop

Sipariş Numarası 600371
Holde genellikle mobilyalar için alan sıkıntısı olur ve dar koridorlarda zaten hızlıca alanı doldurur – bu gardırop ise çok başkadır. Izgara yapısı görsel olarak hafiflik kazandırır, buna rağmen kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlar için bol miktarda alan sunar.

9 adet kıyafet askısı, üç adet raf
Dokuz adet kıyafet askısında montlar ve paltolar yer bulur ve ek olarak üst parmaklığa, örneğin ceketler asılabilir. Üç büyük raf alanında aksesuarlar, diğer saklama kutuları ve tabii ki ayakkabılar yer bulur. Mobilya modası geçmeyen siyah renktedir ve giriş alanında ziyaretçileri şık bir şekilde karşılar.

Renk

Gardırop mat siyah
Top kıyafet askıları kahverengi

Malzeme

Gardırop çelik, toz kaplama
Top kıyafet askıları kauçuk ahşabı, renksiz cilalı

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 69 x 187,5 x 35,5 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Izgara rafların taşıma kuvveti maks. 18 kg
Üst parmaklık maks. 9 kg
Her kıyafet askısı maks. 1 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

600371

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.