Altın Kaplama Bileklik

129,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 22 ayar altın kaplama
  • Kayar kilit sayesinde uzunluğu istenilen şekilde ayarlanabilir

Altın Kaplama Bileklik

Sipariş Numarası 398999
Bu altın kaplama bileklik her bilekte son derece güzelce ışıldayan bir detay oluşturur. Ayrıca üç adet altın rengi plakası sade bir şekilde şıktır, böylece takı her kıyafet ile harika bir şekilde kombine edilebilir. Bileklik 22 ayar altın kaplamalıdır.

Renk

Altın rengi

Malzeme

Pirinç, altın kaplama
Kilidin içi silikon

Ölçüler

Uzunluk yaklaşık 26 cm
Plaka parçalarının çapı yaklaşık 11 mm
Kilit yaklaşık 6 x 3 mm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

398999

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.