Ahşaptan Yapılmış Köpek Kanepesi

599,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Köpeğe geniş, rahat bir favori dinlenme yeri sunar
  • Geleneksel kır evi tarzında
  • Yumuşak yastık
  • 30°C'de yıkanabilir kırlent kılıfı

Ahşaptan Yapılmış Köpek Kanepesi

Sipariş Numarası 387432

Kanepeden kalk!

Küçük dostlarımız da kendilerini rahat ettirmeyi severler - ve bu kanepe köpeklere yeni bir favori yer sağlar. Sertifikalı çam ağacından yapılmış büyük çerçeve, geleneksel kır evi tarzında korunmuştur. Yumuşak bir yastık, sadık arkadaşlarımıza yumuşak ve rahat bir temel sunar. Kılıf çıkarılabilir ve 30°C'de yıkanabilir.

Renk

Çerçeve doğal çam
Gri yastık

Malzeme

FSC® sertifikalı çam ağacından yapılmış yatak
Yastık kılıfı %100 polyester
%100 poliüretan dolgu (PUR)

Boyutlar

G x Y x D yakl. 83x40x45 cm

İçindekiler / aksesuarlar

Yastığı, montaj malzemesini ve talimatları sabitlemek için cırt cırt bantlar dahil

Yükleme kapasitesi

Maks. 30 kg

Kullanım için talimatlar

Yıkamadan önce yastık kılıfını çıkarın
Yastık dolgusu yıkanabilir değil
Ahşap yatak nemli bir bezle silinebilir

Diğer notlar

Ürün demonte olarak teslim edilir
1 pakette teslimat
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

387432

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.