Schließen
Ahşap Ayaklı LED’li Masa Lambası
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Ahşap Ayaklı LED’li Masa Lambası

199,95 TL -40% - 80,00 TL Kazançlı ürün
119,95 TL
 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Ahşap ayaklı LED'li masa lambası her odada sıcak ve huzur verici ışık yayar. Siyah-beyaz kumaş kablo modern bir tarz kazandırır.

Ahşap Ayaklı LED’li Masa Lambası

Ürün numarası: 344825

Masa lambası her odada sıcak, huzur verici ışık yayar ve mantar şekli ile yanmadığında da güzel durur. Alt kısmı hassas yüzeyli mobilyalara zarar vermez. Siyah-beyaz kumaş kablo modern bir tarz kazandırır.

Enerji tasarrufu sağlayan LED’li

Bu lamba A+ enerji sınıfı LED ampullüdür. 950 lümen, 11 kWs/1.000 s. Işık rengi sıcak beyaz.

Renk:

Abajur mat beyaz
Lamba ayağı doğal renkte
Kumaş kablo siyah-beyaz

Malzeme:

Abajur metal
Lamba ayağı ahşap
Kumaş kablo

Ölçüler:

Toplam yükseklik yaklaşık 40 cm
Abajur çapı yaklaşık 22 cm
Lamba ayağı yüksekliği yaklaşık 15,5 cm
Kablo uzunluğu yaklaşık 2 m

Aksesuar:

Kullanma kılavuzu dahil

Uyarılar:

Entegre LED’li: değiştirilemez
Ampulü ev çöpüne atmayınız

Ampul bilgileri

 • Ölçülmüş enerji alımı (0,1 W üzerinden): 11
 • Ölçülmüş ışık enerjisi: 950 lümen
 • Ölçülmüş kullanım ömrü: 25.000 saat
 • Duy: LED platin
 • Geçiş döngüsü sayısı (erken kesilmeye kadar): 15.000
 • Isınma süresi (%60 ışık enerjisine ulaşana kadar): < 1 saniye
 • Ölçümler: çap yaklaşık 131 mm
 • Elektronik güç faktörü: 0,9
 • Kullanım ömrü sonunda ampulde kalan elektrik akımı: 0,7 lümen
 • Ateşleme süresi: < 0,5 Sek.
 • Kısılabilir: hayır
 • Renk [Ra]: ≥ 80
 • Işık derecesi [K]: 3.000
 • Renk tutarlılığı: ≤ 6
  ** Dış alan kullanımına uygunluk: –10 °C ve 40 °C arası
 • 180–800 nm alanındaki spektral ışın dağılımı: 380~780 nm

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Garanti

Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Sipariş & gönderim

Sipariş Numarası:

344825

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Kargo ile gönderim Ürünler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilir.
Büyük mobilya ürünleri Horoz Lojistik ile teslim edilir.
Büyük mobilya teslimatlarında Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Memnun kalmadığınız ürünleri, iade koşullarına uygun olacak bir şekilde 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.