Schließen

Açık Gri Mobilya Seti

4.999,00TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Sehpalı esnek dış mekân kanepesi
  • Her biri 2 adet esnek şekilde bağlanabilen sırt kısımlı 2 adet kanepe modülü: İstenilen şekilde konumlandırılabilir. Örneğin 2 kanepe, 2 şezlong ya da 1 köşe koltuk
  • Raf alanları - her iki tarafta esnek şekilde konumlandırılabilir
  • Kaliteli, ekstra yumuşak kumaş kılıflar - çıkarılabilir ve yıkanabilir
  • UV’ye ve hava koşullarına dayanıklı
  • Kaliteli, FSC® sertifikalı okaliptüs ahşabından masa plakası ve raf alanları
  • Kaliteli alüminyum iskelet

Açık Gri Mobilya Seti

Sipariş Numarası 360546

Bahçede konfor

Koltuk seti ile her bahçe hoş ve yeşil bir salona dönüşür, çok esnek bir şekilde düzenlenebilir. Set, toplamda dört sırt kısımlı iki koltuk modülünden, uyumlu raf alanlarından ve bir sehpadan oluşur. Modül tek başına ya da kombine edilerek yerleştirilebilir ve sırt kısımları istenilen şekilde kısa veya uzun taraflarından birleştirilebilir.

Şezlong, kanepe ya da köşe koltuğu

Hangisini isterseniz: İki tekli koltuk ya da bir köşe koltuğu, iki şezlong - ya da kanepe ve şezlong kombinasyonu. Hafif uzatılmış iskeleti sayesinde her modülde, sırt kısımlarının yerleşim şekline göre raf alanları oluşur - zevkinize göre sağ ya da sol tarafta. Sehpa konforlu bahçe mobilyasını tamamlar.

Hava koşullarına dayanıklı

Bahçedeki salon güneşli günü daha güzel hale getirir. İskeleti kaplanmış alüminyumdan, raf alanları ve masa plakası kaliteli, FSC® sertifikalı okaliptüs ahşabından üretilmiştir. Bu sayede UV’ye ve hava koşullarına dayanıklıdır. Ekstra yumuşak kumaş kılıfları çıkarılabilir ve yıkanabilir.

Renk:

Çerçeve ve ayaklar beyaz
Raf alanları ve masa plakası doğal renk
Kılıflar açık gri

Malzeme:

Çerçeve toz kaplama alüminyum
Raf alanları FSC® sertifikalı okaliptüs ahşabı
Kılıflar %100 polyester
Döşeme sünger

Ölçüler:

Köşe koltuk olarak GxYxD yaklaşık 244x86x172 cm, oturma alanı yaklaşık 196x 122 cm
Raf alanı dahil 2x kanepenin her biri GxYxD yaklaşık 172x86x72 cm
Sehpa GxYxD yaklaşık 71,5x32x71,5 cm

Taşıma kuvveti:

Her oturma kısmı maks. 110 kg
Yan sehpa maks. 65 kg

Aksesuar:

Montaj malzemeleri ve talimatları dahildir

Uyarı:

Ürün 3 paket halinde önceden monte edilmiş şekilde teslim edilir
Nakliye şirketi tarafından teslim
Tchibo'nun yeni DOĞA DOSTU logosu, ürünlerin tamamen ya da kısmen sürdürülebilir kaynaklardan elde edildiğini gösterir. Bu ürünleri alarak çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için bir adım daha atmış oluruz. Sürdürülebilirlik sayfamızı keşfedin: www.tchibo.com.tr/dogadostu
Okaliptüs ahşabının çok sevilmesinin nedeni sadece hoş, sıcak rengi değildir. Yıllar sonra bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen son derece sağlam bir ahşaptır.
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.

Ürün numarası:

360546

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.