8 Adet Elbise Askısı

36,95TL -% 40
21,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Ekstra incedir ve az yer kaplar
  • Kıyafetlere zarar vermez, kaydırma yapmaz
  • Döner kancalar kromlaştırılmış metalden

8 Adet Elbise Askısı

Sipariş Numarası 309638
8 adet elbise askısı az yer kaplar, ince yapısı sayesinde küçük dolaplar için de oldukça uygundur. Kıyafetlere zarar vermeyen ve kıyafetleri üzerinden kaydırmayan özelliğe sahiptir. Pratik döner kancası kromlaştırılmış metaldendir.

Renk:

Gri

Malzeme:

kKancalar kromlaştırılmış metalden
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309638

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.