6 Adet Banyo ve Kum Oyun Bardağı

129,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Kum oynamak, banyo yapmak, istiflemek ve şekillendirmek için
  • En az %85 şeker kamışından yapılmış malzeme
  • BPA içermez ve ftalat içermez
  • İçte ve üst üste istiflenebilir

6 Adet Banyo ve Kum Oyun Bardağı

Sipariş Numarası 387555
Suyun, kumun ve çamurun olduğu yerde eğlence genellikle çok uzakta değildir. Ve bu altı renkli ördek şekilli kum oyun bardağı ile özellikle çeşitlilik kazanır. Kalıplar, kumsalda kumla oynamanın yanı sıra evde küvette su sıçratmak için de uygundur. Üç tanesi alttan kapalı, diğer üçünde su tahliyesi için delikler var. BPA içermeyen malzemeleri ftalat içermez ve %85 sürdürülebilir şeker kamışından yapılmıştır. Ve oynadıktan sonra, küçük bir kule oluşturmak için birlikte istiflenebilirler. Bir sonrakine kadar.

Renk

1x açık yeşil, 1x pembe, 1x açık mavi, 1x kırmızı, 1x nane, 1x mavi

Malzeme

%100 polietilen

Boyutlar

Ø 1x yaklaşık 5,5 cm, 1x yaklaşık 6 cm, 2x yaklaşık 6,5 cm, 1x yaklaşık 7 cm, 1x yaklaşık 7,5 cm
Her biri yaklaşık 4,5 cm yükseklik
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

387555

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.