Schließen

5 Adet Kıskaçlı Kanca

39,95TL -% 12
34,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Örn. anahtar gibi eşyaları kolayca sabitlemek ve bir araya getirmek için
  • 5 parça
  • 3 farklı ebatta: 2x küçük, 2x orta ve 1x büyük
  • Taşıma kuvveti her küçük kanca için maks. 5 kg, her orta boy kanca için maks. 10 kg, her büyük kanca için maks. 20 kg

5 Adet Kıskaçlı Kanca

Sipariş Numarası 390624
İster kampta, ister yürüyüşte ya da diğer outdoor aktivitelerinde: Kıskaç kancalar her zaman takımın bir parçası olmalıdır – ve bu set ile kaliteli alüminyumdan üretilen beş taneye birden sahip olursunuz. Farklı ebatlara sahiptir, çok yönlü olarak kullanılabilir ve aletleri veya ekipmanları bir araya getirmek ve örneğin sırt çantasına sabitlemek ve pratik şekilde taşımak için mükemmeldir.

Renk

1x açık mavi, 1x açık yeşil, 1x kırmızı, 1x mavi ve 1x yeşil

Malzeme

Kıskaç alüminyum
Yaylar paslanmaz çelik

Ölçüler

Büyük boy yakl. 7,5 x 4 cm
Orta boylar yakl. 6,5 x 3,5 cm
Küçük boylar yakl. 5 x 2,5 cm

İçerik/Aksesuar

2 küçük, 2 orta ve 1 büyük kıskaç kanca

Taşıma Kuvveti

Büyük boy maks. 20 kg
Orta boy maks. 10 kg
Küçük boy maks. 5 kg
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

390624

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.