4 Adet Saklama Kutusu

149,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Servis için, taze tutmak ve dondurmak için
  • Yüksek kaliteli borosilikat camdan yapılmıştır
  • Silikon contalı sızdırmaz ve aromaya dayanıklı kapak
  • Hareket halindeyken de ideal

4 Adet Saklama Kutusu

Sipariş Numarası 383954

Çeşitlilik iyidir.

Ve bu pratik porsiyonlama kavanozları yine de sıkı tutunur, çünkü her porsiyon kavanozu sızdırmaz ve aromaya dayanıklı, silikon contalı bir kapakla donatılmıştır. Yüksek kaliteli borosilikat camdan yapılmış saklama kavanozları, bebek maması, dip soslar, kesilmiş meyveler ve çok daha fazlası gibi küçük porsiyonların servis edilmesi, tazeliğini koruması ve dondurulması için mükemmeldir. Tabii ki, hareket halindeyken de idealdirler. Esneklik dört kat fazla güvenli tarafta!

Renk

Saydam cam
Sütlü şeffaf kapak
Silikon halkalar 2x sarı, 2x yeşil

Malzeme

Camlar borosilikat cam
% 100 plastik kapak
% 100 silikon contalar

Boyutlar

Ø yakl. Her biri 11 cm
Yaklaşık yükseklik. Her biri 4,5 cm

Kapasite

Toplam yakl. Her biri 200 ml
Kullanılabilir doldurma miktarı yakl. Her biri 170 ml

Kullanım için talimatlar

180 ° C'ye kadar fırına uygun, mikrodalgada ısıtmaya uygun, dondurmaya uygun cam
Donmaya uygun kapak

Uyarı bildirimleri

–30 ° C ile +180 ° C arası ısıya dayanıklı camlar
–20 ° C ile +80 ° C arası kapak
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

383954

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.