4 Adet Konserve Kavanozu

149,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Tatlı veya tuzlu konserve, saklama, pişirme ve servis için
  • 4 cam kapaklı, 4 lastik halkalı ve 8 kilitleme klipsli
  • Kek veya diğer tatlılar için de idealdir - örn. paket kek veya puding
  • Tarif önerileri ile

4 Adet Konserve Kavanozu

Sipariş Numarası 393732
Küçük bardaklar, büyük zevk! Bu dört adet konserve kavanozuyla herkesin tadına varması garanti. İster tatlı ister tuzlu olsun: bazı lezzetler tekrar tekrar çağrılabilir, saklanabilir ve servis edilebilir. Bazen reçel konservesi, bazen puding pişirme... İştahınızın sınırı yok. Ve kreasyonların mümkün olduğunca uzun süre lezzetli kalması için, konserve kavanozları dört cam kapak, dört lastik halka ve sekiz kilitleme klipsi ile donatılmıştır. Bu arada: Zevk söz konusu olduğunda biraz ilhama ihtiyacı olan herkese, ilgili tarif fikirlerinin yanı sıra konserve için ipuçları ve püf noktaları tavsiye edilir.

Renk

Mason kavanozlar ve kapaklar şeffaf
kırmızı mühürler
Paslanmaz çelik renkli klipsler

Malzeme

Mason kavanozlar ve kavanoz kapakları
Contalar kauçuk
Paslanmaz çelik braketler

Boyutlar

Yükseklik yakl. her biri 6 cm
Ø yakl. her biri 11 cm

İçindekiler / aksesuarlar

2 tarif önerisi dahil

Ağırlık

Yaklaşık. her biri 380 gr

Kapasite

Yaklaşık. her biri 280 ml

Kullanım için talimatlar

220 °C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

393732

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.