3'ü 1 Arada Bagaj Kemeri

119,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Şifreli kilit ve entegre terazili
  • Tartım işleminin sonunda bip sesi
  • Entegre, dijital bagaj kantarı 0,5 ila 40 kg arasında bir ölçüm aralığına sahiptir
  • Üç basamaklı, özelleştirilebilir kodlu şifreli kilit
  • Ayarlanabilir uzunluk: çevresi 185 cm'ye kadar olan valizler için

3'ü 1 Arada Bagaj Kemeri

Sipariş Numarası 371422
Tatil hazırlığı ve rahat bir yolculuk için mükemmel araç: Şifreli kilitli ve entegre kantarlı bu 3'ü 1 arada bagaj askısı, bagajı kalkışa hazır hale getirir. Uzunluğu ayarlanabilir ve 185 santimetreye kadar çevresi olan valizlerin etrafına gerilebilir.

Çok yönlü kullanışlı seyahat aygıtı

Kayış taşımak için kullanılabilir ve ayrıca entegre dijital bagaj kantarı ile tartmak için kullanılır. 0.5 ila 40 kilogram arasında ölçülür ve bagajı kontrol ederken her şeyin plana göre gidebilmesini sağlar. Tartı işlemi tamamlandığında ölçek hem kilogram hem de pound ve bip sesi olarak ayarlanabilir. Ayrıca, üç basamaklı, özelleştirilebilir kodlu bir şifreli kilit, kayışa entegre edilmiştir.

Renk

Neon yeşili-siyah

Malzeme

Plastik kap
Askılı polyester

Boyutlar

Kayış uzunluğu yakl. 185 cm
G x Y x D toka yakl. 13 x 2 x 6,5 cm

İçindekiler / aksesuarlar

CR2032 pil ve kullanım kılavuzu dahil

Ağırlık

Yaklaşık. 160 g

Yükleme kapasitesi

Maksimum 40 kg

Teknik detaylar

Ölçülebilir ağırlık aralığı yakl. 0,5–40 kg

Daha fazla ürün bilgisi indirin

TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

371422

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.