3 Çift Spor Aayakkabı Çorabı

99,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • File örgü ve yüksek pamuk içeriği sayesinde hoş ayak iklimi
  • Tipik stres ve basınç bölgelerinde ekstra yumuşak dolgu
  • Orta ayak bölgesinde dengeleyici örgü ekler
  • Ekstra düz burun dikişi

3 Çift Spor Aayakkabı Çorabı

Sipariş Numarası 390928

Hareket halindeyken sportif

Organik pamuklu bu çoraplar aynı zamanda yoğun antrenman seanslarına da dayanır - çünkü file örgüleri ve yüksek pamuk içeriği ile her zaman hoş bir ayak iklimi sağlarlar.

Stabilize edici ve ekstra yumuşak

Tipik stres ve basınç bölgelerindeki ekstra yumuşak dolgu ve orta ayak bölgesindeki dengeleyici örgü ekler yüksek düzeyde konfor sunar. Ekstra düz burun dikişi sayesinde bu çoraplarda hiçbir şey sıkışmaz.

Tam hareket özgürlüğü

Elastan içeriği, çorapların tam hareketle bile formda kalmasından ve yerinde kalmasından sorumludur. Sade renkleri ile spor ayakkabı çorapları herhangi bir spor ayakkabıda iyi görünüyor.

Renk

1x siyah, 1x beyaz, 1x gri benekli

Malzeme

%66 pamuk (organik), %31 poliamid, %3 elastan (LYCRA®)
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Renkli yıkama deterjanı
mar328
LYCRA® is a trademark of The LYCRA Company.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

390928

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.