3/4 Spor Taytı

69,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • DryActive Plus kaplama sayesinde nefes alabilir, nem emici ve çabuk kuruyan
  • Değişiklik veya anahtarlar için bel bandında fermuarlı cep
  • İçten bağcıklı geniş, elastik bel bandı
  • Elastan ile: boyutsal olarak sabit, tam hareket özgürlüğü ile mükemmel uyum

3/4 Spor Taytı

Sipariş Numarası 368986

Çok yönlü spor giyim

Sporda, antrenmanda ve antrenmanda iyi olup olmamanız da doğru kıyafete bağlıdır. Bu 3/4 spor tayt ile her zaman doğru pantolona sahip olursunuz. DryActive Plus ekipmanları, kadın spor pantolonlarının nem taşıması ve çabuk kuruması kadar nefes alabilir olmasını sağlarken, elastan karışımı tam hareket özgürlüğü ile şekli koruma ve mükemmel uyum sağlar.

Fermuarlı cep

Koşu şortu, içten bağcıklı geniş, elastik bir bel bandına ve değişiklik veya anahtarlar için fermuarlı bir cebe sahiptir.

Kalıp

Vücudu saran kalıp

Renk

Siyah

Malzeme

%88 polyester, %12 elastan

Boyutlar

İç bacak uzunluğu yakl. 45 cm
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Yumuşatıcı kullanmayınız
Yüksek sportif performans sadece sabit bir vücut sıcaklığında sağlanabilir. DryActive Plus donanımı sayesinde vücuttaki nem alınır; fakat depolanmadan kumaşın dış yüzeyine iletilir ve buradan hızlıca buharlaşır. Böylece vücut, fiziksel efor sırasında bile hoş bir şekilde kuru ve serin kalır.

1.Hava
2. DryActive Plus donanımlı lif
3. DryActive Plus donanımlı örgü
4. Vücut nemi

Ürün numarası:

368986

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.