3/4 Koşu Taytı

79,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • DryActive Plus kaplama sayesinde nefes alabilir, nem emici ve çabuk kuruyan kumaş
  • Bel bandında küçük bir iç cep ile
  • Optimum hareket özgürlüğü için elastik üst malzeme
  • İçten büzme ipli geniş kemer
  • Yüksek taşıma konforu için ekstra düz dikişler

3/4 Koşu Taytı

Sipariş Numarası 367633

Koşucular için spor giyim

Doğru koşu şortuyla daha da iyi gider. Bu ¾ koşu pantolonu ikinci bir deri gibi oturur ve DryActive Plus ekipmanları sayesinde nem taşıma ve çabuk kurumaları kadar nefes alabilir - her koşu seansı için ideal koşullar.

Optimum hareket özgürlüğü

Spor pantolonları özellikle elastiktir ve büzme ipli geniş, rahat bir bel bandına sahiptir. Koşarken her hareketi takip eder ve her zaman ten üzerinde rahatça uzanır - ekstra düz dikişleri ek kullanım rahatlığı sağlar. Pantolonun bel bandında küçük bir iç cebi vardır ve yansıtıcı öğelerle donatılmıştır.

Kalıp

Vücudu saran kalıp

Renk

Siyah kırmızı

Malzeme

%90 polyester, %10 elastan

Boyutlar

İç bacak uzunluğu yakl. 45 cm
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Yumuşatıcı kullanmayınız
Yüksek sportif performans sadece sabit bir vücut sıcaklığında sağlanabilir. DryActive Plus donanımı sayesinde vücuttaki nem alınır; fakat depolanmadan kumaşın dış yüzeyine iletilir ve buradan hızlıca buharlaşır. Böylece vücut, fiziksel efor sırasında bile hoş bir şekilde kuru ve serin kalır.

1.Hava
2. DryActive Plus donanımlı lif
3. DryActive Plus donanımlı örgü
4. Vücut nemi

Ürün numarası:

367633

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.